KARTAŞ Beton, beton parke ve beton bordür taşları ile şehirciliğin vazgeçilmez ana malzemelerini üreten, uygun fiyat ve üst düzey ürün kalitesi ile bölgenin ve sektörün lider kuruluşları arasındadır.

Şirketimiz özelde Sinop genelde ise Karadeniz Bölgesi ve Türkiye’ye malzeme üretimi sağlamaktadır. Özellikle belediyecilik hizmetlerinin vazgeçilmez malzemelerinin üretimini gerçekleştiren KARTAŞ Beton, 2018 model tam donanımlı cihazları ile en üst düzey kalitede üretimini gerçekleştirdiği kilit parke modelleri, bordürler ve daha birçok ürün ile sektörünün önde gelen firmalarından olmayı başarmıştır.

Hizmet verdiği malzemenin tamamını kendi tesisinde imal eden KARTAŞ Beton, her geçen gün ürün yelpazesini geliştirerek, beton sektöründe Sinop’u marka şehir haline getirmeyi amaçlamaktadır.

Günlük bin metrekarelik üretim kapasitesi ile bölgenin en hızlı ve en güçlü üretim yapabilen tesisine sahip olan KARTAŞ Betonun en büyük referansı hizmetinden memnuniyet duyan müşterileridir.

Hizmet sunduğu sektörde kalite politikası ve etik değerden taviz vermeyen KARTAŞ Beton, üstlendiği görevi büyük bir gayretle ve başarıyla yerin getiren alanında yetkin personeliyle büyük ve güçlü bir ailedir.